Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon szeretnék létrehozn...

Facebookon szeretnék létrehozni egy "álprofilt", na de honnan szerezzek rá ismerősöket?

Figyelt kérdés

(Csak páromat szeretném tesztelni, légyszi ne ebbe kössetek bele, úgy érzem megvan rá az okom.)

Tehát megadnék hamis adatokat , tennék fel képeket valami jó csajról, amit netről keresnék.

De ha nem lesz legalább 50 ismerősöm akkor úgyis látszani fog hogy nem stimmel valami. Szeretném ha ez a "tesztcsaj-profil" teljesen valóságosnak tűnne barátom számára.

Az nem megoldás hogy beavatom saját ismerőseimet, barátnőimet, és megkérem hogy jelöljelenek vissza. Mert nincsen nagy ismerettségem van 2-3 barátnőm meg haverom összesen.

Szerintetek?


2011. aug. 23. 08:51
 1/6 urimate ***** válasza:
Jelölgess be vaktában idegeneket, biztos lesz olyan, aki visszaigazol. Szerintem 1 nap alatt találsz 50 balekot.
2011. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nálam kiderülne hogy a párom ilyenekkel "tesztelget" akkor kib*sznám mint macskát sz*rni, ha valami okod van akkor nyíltan kell megbeszélni, de lehet csak én vagyok ilyen hülye hogy ezzel próbálkoznék.
2011. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

50 ismerős simán meglesz :)

vannak ilyen szintén csak fake profilok.. "Snufi Silence, Rejtélyes Idegen, Egy poi" .. és még sorolhatnám.

De vannak olyan események.. hogy "jelölj,bökj,ismerkedj" .. ott rengeteg kiirják hogy jelölj.. és ezek az emberek simán visszajelölnek bárkinek :)

2011. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hogy a francba ne lenne meg,keresel egy budapestit és annak az ismerőseit végig jelölgeted,azoknak is azoknak is és így tovább...szted akinek 3000 ismerőse van azt mind ismeri? kizárt
2011. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én megkérném valamelyik barátnőmet, hogy írjon rá a srácra, egyszerűbb. Valakit akiről nem tudja a barátod hogy a barátnőd, addig max le is törlöd az ismerőseid közül.

Ebből az lehet a baj, hogy az én páromra is rászoktak írni csajok, és van hogy cefetül kiakadtam de később rájöttem ez csak facebook, pont nemrég olvastam egy felmérést ahol azt írják a facebook-os flörtölések kb 80%-a ártatlan.

2011. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jah, jelölgess be random embereket, nekem is volt egy fake profilom, simán visszaigazoltak egy csomóan. Volt olyan is aki engem jelölt be XD


De vigyázz ha nagyon sokan utasítanak vissza akkor egy pár napra letilt a jelölgetésről a fész mert azt hiszi fake vagy (és jól hiszi), szal csak óvatosan.

2011. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!