Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSETEK! Facebookon hogy...

SEGÍTSETEK! Facebookon hogy tudom kiírni azt, hogy élettársi kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Néhány ismerősömnél már láttam, de nekem a listába nincs ilyen lehetőség:/
2011. aug. 23. 12:49
 1/4 anonim válasza:
Adatlap-->Edit Profil(profil szerkesztése)-->Infó-->kiemelt személyek vagy Friends and Family---> családi állapot--- ott megkeresed,hogy kapcsolatban és alá beírod a párod nevét vagy megkeresed ismerőseid közt,remélem tudtam segíteni!
2011. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, ez megvan. az a gondom, hogy nincs a családi állapotoknál a listában, csak olyanok, hogy kapcsolatban, eljegyezve, házas, stb...:(
2011. aug. 23. 13:07
 3/4 anonim válasza:
Kapcsolatban és alatta van egy olyan mező,hogy Vele: és ha úghívják a párod például: Kovács Kata beirsz annyit hogy : K és elődobja!
2011. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt tudom, már ki van írva, kivel vagyok kapcsolatban, de én a családi állapotot szeretném lecserélni arra, hogy élettársi kapcsolatban, csak az konkrétan nincs ott a listában. de azért kösz!
2011. aug. 25. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!