Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék megtalálni egy...

Szeretnék megtalálni egy csajt aki tetszik nekem és szlovákiában él? (információk és a kérdés a leírásban)

Figyelt kérdés

A csajnak csak a nevét tudom és azt hogy szlovákiában él, na meg persze azt hogy hogy néz ki. Hol tudnék utánna keresni?


Kaptam már ilyeneket, hogy szlovák tudakozó(aminek nem tudom a számát, ha valaki tudja, kérem írja le), telefontársaságok(szintén nem tudom, hogy milyen szolgáltatók vannak, ezt is leírná valaki?). Meg kaptam a rendőrséget is példának, de ahhoz ötletem sincs, hogy onnan hogy szerezhetnék infokat... Magándetektív ennyiből megtalálná? :D


2011. aug. 23. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Te sem vagy épelméjű, az is 100%.
2011. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Nah telefonszolgáltatók:Orange,t-mobil,O2

de sztem felesleges ezekről tudnod.Ilyenkor miért nem használod a facebookot pl.

Tanács mondj le róla:

-lehet van valakie

-távkapcsolat (nemhiszem h működne)


1 szlovákiai magyar :)

2011. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
áhh. facebook volt az első dolog ahol rákerestem. lehet hogy te már tapasztalt vagy e téren, de nekem még nem volt egyetlen egy távkapcsolatom sem, így semmilyen véleményem nincs még róla.:) talán nekem beválik.:)
2011. aug. 23. 21:24
 4/7 anonim válasza:
51%
se e-mail cím se semmi? :S hát hol a francba ismerkedtetek össze,vagy tudtadmeg a nevét.. :D esetleg vmi ismerős aki ismeri a csajt???..ezt akkor kellett vna tőle megkérdezned sztem,vagy leglább egy tel.számot amin tarthatjátok a kapcsolatot.. :/ így eléggé reménytelen a dolog,de azét sok sikert...
2011. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
esetleg iwiw,vagy a facebook,de ez így elég reménytelen tényleg!Próbáld a tudakozóknál.Magándetektív biztosan megtalálná ennyiből is,de az azért nem olcsó.Megéri ez neked?Azért írd le hogy mi lett a vége a dolognak!Érdekel!Sok szerencsét Neked ehhez!
2011. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
huhu ugyan ebben a cipőben járok:D strandon összeismerkedtem egy szlovák sráccal de csak a nevét tudtam meg és mindent megpróbáltam hogy megtaláljam de még nemsikerült:S neked sikerült már azóta?:D
2012. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!