Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom felfüggeszteni a...

Hol tudom felfüggeszteni a facebook profilom?

Figyelt kérdés
Ha pedig felfüggesztem akkor az mennyi ideig tart és ha vissza megyek akkor minden a régi lesz nem törlödik semmi ?
2011. szept. 1. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

konkrétan, a lényeg:

Ha a Fiókoldal... „Fiók felfüggesztése” funkciójával felfüggeszted a fiókod, az adatlapod és a hozzá kapcsolódó összes adat azonnal elérhetetlenné válik a többi Facebook felhasználó számára. Ez azt jelenti, hogy gyakorlatilag eltűnsz a Facebook szolgáltatásból. Mindazonáltal, továbbra is megtartjuk az adatlapodhoz kapcsolódó adatokat (ismerősök, fényképek, érdeklődési kör stb.), tehát ha majd ismét aktiválni szeretnéd a fiókod, pontosan úgy fog kinézni, mint abban a pillanatban, amikor felfüggesztetted. Sok olyan felhasználónk van, akik ideiglenesen felfüggesztik fiókjukat, és azt várják, hogy amikor újra bekapcsolódnak a szolgáltatásba, az adataik változatlan formában jelennek meg ismét.

2011. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!