Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lassan 2 éve van netem. Azóta...

Lassan 2 éve van netem. Azóta folyamatosan kiesik, van ugy, hogy 30 napból csak 16-20 napot megy. Legutoljára azt irták, hogy nappal ne töltögessek, mert lassitja a netem, meg a többiekét a faluban. Ti kifizetnétek havonta az 5000 Ft-ot érte?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy nem tudom melyik szolgáltatónál, milyen adatforgalomra szerződtél. Ilyen esetben a szerződésben foglaltak, valamint az ASZF az irányadó a vitás kérdésben: lassú net. Azt sem tudom hogy magánvélemény, vagy a szolgáltató tájékoztatásaként ajánlották-e neked a letöltéseid ütemezését nem napközbeni időszakra.


Mindenképpen ismerni kell az előfizetésedre vonatkozó korlátozásokat.

Sajnos vidéken, ahoe egyeduralkodó szolgáltatók vannak, nehezebb érvényesíteni a jogaidat, de nem lehetetlen.

A kötelezettségek nem csak a felhasználóra, de a szolgáltatóra is vonatkoznak.

2009. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5000?? Ha gigabites akkor is rablás, hisz csak 16-20 napot tudod használni! Azt meg hogy mikor töltögetsz nehogy már megszabják! Akkor használod amikor akarod. Otthagynám őket a francba, ha van más lehetőség is. Ettől csak jobb lehet.
2009. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elöfizetve van 1.5 Mb,korlátlan.Csakhogylegtöbször nem megyen csak max. 15-50 kByte/s-al.Erre adták azt a választ,hogy azért megyen ilyen lassan,mert sokan torrenteznek,ezért mindenki kapcsolja ki a letöltést nappalra,hogy ne legyen lassa.De,hiába,akkor sem megyen fel többre.Max.0,80 MB/s-ra,de ez a sebbesség is ritkaság.Már azon gondolkodom,hogy nem fogom fizetni,ha meg kikapcsolják,nem bánom.
2009. ápr. 20. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!