Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A vaterán, rendeltem egy órát...

A vaterán, rendeltem egy órát és átutaltam a pénzt. Nem kaptam meg már 2 hete. Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot az eladóval is elsőnek.

Ha tényleg postára adta már több mint 1,5 hete, akkor kérd el az ajánlott szelvény sorszámát, de lehet az is, hogy majd ő tud csak ennek utána nézni a szelvény alapján.

2011. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem küld e-mailt,semmit pedig nem egyet írtam már az eladónak.
2011. szept. 9. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam, ha nem is gyakran adni-venni, azt hiszem nem tudsz mást tenni, mint jelzed a Vatera csapatának, hogy mi a helyzet, írsz egy emailt..

Azt minimum megteszik, hogy letiltják az eladót, hogy többet ne garázdálkodhasson.

Összeget nem tudok, de lehet tenni csalásért rendőrségi feljelentést is...

Az, hogy a csomag ennyi idő alatt nem érkezett meg, az még talán előfordulhat, de az már gyanús, ha eltűnik az eladó.

Nem tudom milyen levelezőprogramot, szolgáltatót használsz, én be tudom ixelni az olvasást, azaz ha megnyitották, akkor kapok visszajelzést.

2011. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, en eBayrol szoktam rendelni, nekem egyszer volt olyan, hogy rendeltem egy cipot 60 USD-ert, es nem erkezett meg. Inditottam egy dispute-ot eBayen, ami atvezetett PayPal-ra, aztan mivel az elado azt allitotta, hogy elkuldte, utana nem valaszolt, a PayPal visszautalta nekem a penzemet (PayPal Buyer's Protection), es gondolom blokkoltak a usert addig, amig o ki nem fizette a PayPalnek. Vateran nem tudom, van-e ilyesmi, olvass utana.
2011. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!