Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A T-mobile Net&Roll L csomagjá...

A T-mobile Net&Roll L csomagjával naponta maximum mekkora adatforgalmat használhatok fel?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy havi 26 Gb a csomagban foglalt adatforgalom, ami felett 128 Kbit/s-ra lassítanak. 31 napos hónappal számolva ez napi átlag 856 Mb.

A probléma csak annyi, hogy én nagyon rendszertelenül használom az internetet. Ez azt jelenti, hogy egyik nap alig forgalmazok adatot, még máskor órákig letöltök, olyankor pedig jócskán megszalad. Bár ez valószínűsíthető, hogy aki ezt a csomagot választja, az nem csak 1-2 email, meg cikk elolvasására szeretné a szolgáltatást használni.


Kell-e számítanom azért büntetésre, ha egy nap alatt túl nagy adatot forgalmazok, vagy úgy osztom be a 26 Gb-ot, ahogyan én szeretném?


2011. szept. 16. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
úgy osztod be ahogy akarod
2011. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem, mert az utóbbi pár napban 5-7 Gb volt a napi adatforgalmam. Nagyon sok bent maradt volna a keretből, ezért amit tudtam, azt felhasználtam. Így is több, mint 7 Gb nem lett felhasználva a 26-ból.
2011. szept. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!