Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a facebook utálat...

Mi ez a facebook utálat mostanában?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom, illetve hallom, hogy mennyire utálják az emberek, meg hogy mennyire felesleges, örülnek, hogy nincsenek regisztrálva, etc. De mit utálnak benne? Azt, hogy a tizenéves tinipi**ák megosztják minden gondjuk bajukat? Én ezt megoldottam annyival, hogy letöröltem őket. Szerintem nagyon hasznos funkció vannak, pl. én naponta ott olvasom a sporthíreket, a világ történéseit, vicceket, esetleg beszélgetek másokkal, és sok hasonló hasznos dolog van, amit facebookon nézek.
2011. szept. 20. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Magánügy! Mindenki úgy mossa át az agyát, ahogy akarja!
2011. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert az emberek(bocs az általánosításért, akinek nem inge..), a szabadidejük nagy részét ott töltik, "lájkolgatnak", stb., ahelyett, hogy személyesen találkoznának az ismerőseikkel, például a parkban, vagy bárhol máshol.
2011. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert sz@r... Tönkreteszi a népet. Mennek az utcán az emberek kb mindegyik a mobilról lóg az oldalon olyan mentalitással hogy "ha nem vagyok 2x felregisztrálva akkor nincs életem". Igazán szánalmas. Na meg azért is mert a nyelvet és a médiát is tönkrevágja. A sok gyökér mint fluor meg mm a facebookról meg a "like"-ról ír számot. Eleve már ez hogy "lájk" oké hogy más-más korcsoportnak meg közösségnek mások az írási szokása de már a beszédbe is beleivódott hogy "áá ez lájk". Ezt annyira rühellem és ezzel nem vagyok egyedül.


Szóval röviden: Azért mert lényegében egy társadalmi vírus amit irtani kellene nagy erőkkel.

2011. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már miért lenne agymosás? Helyből feltudnék sorolni 10 olyan oldalt, amit rendszeresen látogatok, de ha időm szűkébe vagyok, ezt a 10 oldalt mind megtalálom egy oldalon is.


Ne értsetek félre, én most nem az eszetlen posztolásokról beszélek, meg hogy milyen sok tutijó idiótasággal lehet elverni az időt, hanem a hasznosabbik oldaláról.

2011. szept. 20. 19:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a társadalmi vírus 700 millió embert foglalkoztat naponta, és milliárdokat hoz Mark bácsinak, ergo nem fogják ezt irtani, csak úgy.
2011. szept. 20. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Bill Gates másodpercenként keres milliókat és mindenhol csak szidják az általa kreált dolgokat mégis a legelterjedtebb a szponzorok miatt.


Természetesen van pozitív oldala de csak annyi amennyi iwiw-nek meg myvip-nek. Viszont sokkal több negatívuma van. Példának ott a jersey shore meg a valóvilág.

2011. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Társadalmi vírus...ez jó.

Bio-robotoknak.

Kapd be a facebook-ot...Az óceánjáró zongorista legendája után szabadon...

2011. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Miért kellene egyáltalán szeretni, vagy használni? Azokat az ismerőseimet, akik ténylegesen érdekelnek, hívom enélkül is.

Valamint van magánéletem. Az, hogy hol élek, kivel, mit csinálok, hol nyaralok, mi a foglalkozásom, és hogy mi a véleményem az élet dolgairól, MAGÁNÜGY. Akinek akarom, elmondom személyesen, a fotókat megmutatom személyesen.

Ha meg bárhol kommentelek, akkor azt kizárólag anonim.

2011. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!