Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom visszaállítani a...

Hogy tudom visszaállítani a gmail betűméretét?

Figyelt kérdés

A kisfiam elkezdte püffölni a billentyűzetet, és valami kombinációval átállította a kinézetet. Olvashatatlanul aprók a betűk. Ötletem sincs hogy tudnám visszaállítani :(

Ezen kívül minden más oldal ugyanolyan mint előtte.


2011. okt. 3. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Két módon tudod módosítani a karakterméretet:

1. Ctrl és ezzel egyidőben numerikus billentyűzeten a + jellel (növeled) és a - jellel (csökkented)

2. Ctrl és ezzel egyidőben az egér görgőjének előre (nagyítás) és hátra (kicsinyítés) gördítésével.

2011. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha tudnék százszor zöld kezecskét nyomni egy válaszra, akkor megtenném, de sajna csak egyszer lehet. Ezt megtettem. Elmondhatatlanul hálás vagyok!!! Már kezdtem lemondani a gmail fiókomról. Köszönöm :)
2011. okt. 3. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves vagy. Nagyon szívesen! :)
2011. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bodnar edit válasza:
Én is szeretném megköszönni a segítséget, mert nekem is valami módon elállítodott és már én is lemondtam róla! Jelentem sikerült ez módon visszaállítani, nagyon hálás vagyok!
2016. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kel lemondani róla? A neten bármilyen kérdésre választ kapsz…
2016. szept. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Huh! Most nekem is nagyon sokat segített, köszönöm szépen!
2017. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Látom, nem én vagyok az első, aki köszönetet mond.

Köszönöm szépen :-)

2020. dec. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!