Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom kideríteni, h ki...

Hogy tudom kideríteni, h ki törte fel a facebook fiókomat? Be akarok lépni, azt írja ki, h a régi jelszót adtam meg, módisítva 23:12kor volt.

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sehogy. Ha szerencséd van, vissza tudod szerezni. Egyébként valószínűleg nem feltörték, hanem valaki megszerezte a jelszavadat.
2011. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem lehet h írok a facebooknak,v rendőrségi úton?Újat csinálni se tudok,mert le vannak tiltva az ismerőseim,senki nem látja őket!!!
2011. okt. 7. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris: a belépő oldalon a jelszó mező alatt ott van, hogy "Elfelejtetted a jelszavad?" Ráklikkelsz, beírod az e-mail címed és kapsz egy random jelszót e-mailben.

Másodszor: mi az, hogy nem tudsz újat csinálni, mert nem látod a "feltört" felhasználónál az ismerősöket? Nem tudod az ismerőseid nevét, vagy mi a franc? Tényleg az ismerőseid?

2011. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

facebook webmesternek(ott az alján biztos van valami emilcím) irhatsz és esetleg megtudod győzni h küldjenek neked megerősítő emilt ha aki feltörte nem változtatta meg az emilcímed. azt nemtudomh van e magyar support vagy csak angol. de biztos ami biztos angolul irj nekik szerintem

rendörség ezzel nem fog foglalkozni.kisebb gondjuk is angyobb ennél

2011. okt. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én állítottam be úgy az adatvédelminél,h senki ne lássa az ismerőseimet,az adatlapomat meg csak az ismerőseim láthatják...angolul...google fordítóval szabad fordításba?Hülyének néznek:(
2011. okt. 7. 09:45
 6/7 anonim válasza:
Sajnos én is így jártam de nekem az e mail címemet is feltörték és az iwiw-emet is.a Fb.ot könnyebb visszaszerezni .katt a jelszóemlékeztetőre és utána már simán írják mit tegyél.kódokat fognak kapni az ismerőseid ezt neked majd be kel írnod aztán egy napig senki nem jut az oldaladhoz.ne felejtsd el zárolni a Fb.det mert addig bárki használhatja!
2011. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2011. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!