Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem seedel normálisan a...

Miért nem seedel normálisan a gépem?

Figyelt kérdés

Bent van egy csomó torrent, leecherek is vannak normálisan, mégis általában 20-30-al seedel, ritkán többel.

10 megás a netem és 200-al kellene seedelnie vagy többel.

A legújabb bittorrentet töltöttem le, beállításoknál korlátlanra van állítva a feltöltés meg a le is.


Mit tehetek?


2011. okt. 16. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány seeder jut hány leecherre?
2011. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki van nyitva a kliens által használt port a routeren/tűzfalon?
2011. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolódó peereket állítsd át valami nagy számra, úgy talán többen kapcsolódnak rád.
2011. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Passzív módban vagy. Mint előbb írták.

Fix porton menj ki, engedélyezd a portot a tűzfalon és valószínű menni fog.

2011. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem, engedélyezve van. A routeren meg enm tudom hogy hol lehet engedélyezni, sztem nincs is olyan rajta.

A kapcsolódó slotok értékét is átírtam de nem nagyon csinálja. Mi vajon a megoldás? : O

2011. okt. 17. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
A kliensen is beállítottad ugyan azt a portot fixre? Elviuleg mennyi lenne a max seed sebességed? Mi a kliensed neve?
2011. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bittorrent. De úgy látszik most űállítgattam, és javult már, most seedel jól, rem így lesz továbbra is :D
2011. okt. 18. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!