Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni az msn-be?

Figyelt kérdés
A hibakódom a következő: 80048051. Begugliztam de nem lettem okosabb mert ami megoldást találtam az az explorer beállítására vonatkozik és én mozillát használok. Tegnap még működött rendesen, ma már nem, pedig semmi nem változott, semmit nem csináltam a gépen. Mit tehetnék?
2011. okt. 17. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek a hibakódnak rendkívül egyszerű a megoldása. Az okozója az, hogy az Internet Explorer-ünk kapcsolat nélküli módba van állítva, amit úgy orvosolhatsz, hogy behozol vele egy weboldalt, előugrik egy kis ablak és a csatlakozás gombra kattintva meg is van oldva a problémád!


Ne kérdezz, csináld. :D

Én sem Explorer-t használok.

2011. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezzel sem vagyok sajnos előrébb. Megnyitottam az explorert (explorer 9) de kb soha az életben nem használtam, most nem tudom mit kéne néznem. Nem tudom milyen weboldalt kéne vele megnyitnom...
2011. okt. 17. 23:29
 3/3 A kérdező kommentje:
a "work offline" opció nincsen kipipálva, ez az amit mások is írtak, szóval nem ez a gond.
2011. okt. 17. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!