Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

T-home 5Mbit netem ha torrentet töltök 5percenként megszakad-ujrakapcsol még jó hogy korlátlan. De nem jó így semmire?

amugy csak ha torrentezek akkor csinálja ezt,fasza kis cég nehogy véletlenül a normális sávszélet adjanak már..nálatok is van ilyen és lehet valamit tenni ellene,modem csere stb?

2011. okt. 21. 00:06  Privát üzenet  

A válaszok
Valszeg a Tré-hóm a P2P forgalmad akarja megakadályozni...

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2011. okt. 21. 00:07 Privát üzenet
Torrent? Örülj neki, mert az ha megszakad, és megint indul, ugyanonnan tölti tovább. Nemúgy, mint az oron (2 óra várakozás) vagy letitbit (1 óra). Nekem is T-home-os van, 1 mb/s. Korlátlan. Velem ezt nem szokták csinálni. Bár régebben volt olyan, hogy 3 napig nem volt net. Kopp-kopp. Esetleg nem file töredezés miatt szakad meg a torrent? Nekem is volt ilyen. Pirosan jelezte a letöltésnél és errort írt ki, aztán megint elindult, megint leállt. Ekkor másik meghajtóra töltöttem és letöltötte.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2011. okt. 21. 05:36 Privát üzenet

Kábelnet vagy ADSL, routert használsz vagy csak a modem van a PC-hez kötve?

Ha visszább veszed a kapcsolatok számát az általában segíteni szokott.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2011. okt. 21. 19:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

adsl net modemmel,de a kapcsolatok számàt hogy tudom visszavenni?

# 4/5Időpont 2011. okt. 26. 01:55 Privát üzenet

utorrentben: Preferences/Bandwidth Global Maximum number of connections.

* Automatikusan eltávolított tartalom.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2011. nov. 5. 19:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért adogatja a DVD-rom ki-be 5percenként a "kinyíló részét"?
Help me! A LEGO.com-om regisztrálni szerettem volna, és már negyed órája nem jött meg az e-mail, pedig 5percenként kértem új e-mailt. Mi a probléma? Van rá esély, hogy még ma tudok regisztrálni?
Miért van az, hogy 5percenként ledob az internetről, és kéri, h csatlakozzak vissza? Visszacsatlakozok,5 perc múlva megint ugyan ez!
Miért fagy le CoD4 alatt 5percenként ez a laptop?
Mindig leáll a net "az int explorer hibát észlel ezért leáll" ablak ugrik fel 5percenként, miért?
A gépem tegnap óta 5percenként újraindul. Et irja ki : entering sleep mode és restartol mitörtént vele? MIt csináljak vele? Mst volt újrainstalálva pár hónapja. Segítséget kérek

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!