Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Miért kapok mostanában sok spam-et? (bővebben lent)

Azt vettem észre, hogy mostanában sok spamet kapok különböző e-mail címekről. Most letöltöm és telepítem a MailWasher Free programot. Lehet, hogy azért kapok spameket, mert regisztráltam az akcionekem.hu-n? Vagy ha nem, akkor miért?

2011. okt. 21. 12:01  Privát üzenet  

A válaszok
Csiß nevű felhasználó válasza:

Simán elképzelhető hogy azért.Esetleg a honlapon nézd meg a profilodban hátha ki lehet kapcsolni a hírlevelek küldését.Bárhol regisztrálsz érdemes erre figyelni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2011. okt. 21. 13:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Megkérdeztem az oldal szerkesztőit, de még nem válaszoltak. De ha tényleg ezért, akkor törlöm az akcionekem.hu-s regisztrációm.

# 2/5Időpont 2011. okt. 21. 15:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Végre válaszoltak, azt írták, hogy harmadik félnek nem adták ki az e-mail címem. Valakinek egy ötlete?

# 3/5Időpont 2011. okt. 24. 13:48 Privát üzenet
vagyokakilehetek nevű felhasználó válasza:

sok sex oldalt látogatsz :)

használj GMAIL-t az elteszi a spam mappába őket. onnan egy klikkel lehet törölni megtekintés nélkül is.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2011. okt. 25. 20:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó de attól még bemennek a spambe a levelek de azt akarom, hogy ne is kézbestse a spameket... Amúgy meg postafiok.hu-t használok, de az Gmail alapú, úgyhogy mennek a spambe néhányan... Amúgy meg nem látogatok sex oldalakat...

# 5/5Időpont 2011. okt. 26. 10:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hetek óta állandóan megszakad a DIGI netem. Másnak is előfordul mostanában?
Másnál is sz*rakszik mostanában a freemail?
NCore nem számolja a letöltést? Mostanában megváltozott! Akárhogy nézzem ezt a tulajdonságát nem látom!
Mi az hogy mark spam a facebookon?
Facebookon mostanában hogy lehet bejelölni másokat? Mert rákattintok és kijön egy csomó szar angolul, de csak pipákat lehet rakni meg mit tudom én.
Miért rossz mostanában a Facebook chat?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!