Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy mobilneten...

Miért van az, hogy mobilneten keresztül nem lehet bejelentkezni erre az oldalra?

Figyelt kérdés
Hiába írom be a címem/jelszavam, visszalök ugyanoda, hogy a hozzászóláshoz jelentkezzek be. Pedig sokszor tölteném az időm itt, utazás közben is:(
2011. okt. 22. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen mobilnet? Nekem Vodás van (Internet Nonstop), hotspot eszközzel használom a laptopomon, működik. (Most is).

Egy biztos: sok a reklám stb., a Firefox böngészőbe töltsd le az Adblock Plus reklámbokkolót (ehhez magyar, német, román szűrőt).

www.mozilla addons.hu oldalon találod.

2011. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát ez jó kérdés,nekem is mobilnetem van,és tmobilos,még is itt vagyok...szerintem valami blokkolhatja az oldalt. nézd meg mondjuk másik böngészőben
2011. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem sem sikerult :(

(iPhonerol Safari bongeszoben)

2011. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja igen rosszul fogalmaztam (bocs) tehát a mobiltelefonom opera-mini böngészőjén keresztül nem tudok belépni. Miért?
2011. okt. 27. 06:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami szerveres gubanc lehet, a Mozilla Firefox-ban következetesen blokkolja az ESET, Google Chrome-mal működik, de lelassult a betöltése.
2011. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!