Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tiltottak le chatroulett...

Miért tiltottak le chatrouletten? és hogy lehet megszüntetni hogy ne tiltsanak le

Figyelt kérdés
nem is vertem csak a kamerát a monitorra fordítottam és a parasztoknak faszt rajzoltam-.-"
2011. okt. 22. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kamerát a monitorra fordítottad és a parasztoknak faszt rajzoltál?

Youtube->"How to change IP"

2011. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja azt az tudtommal semmi faszverés nincs benne
2011. okt. 22. 16:45
 3/5 A kérdező kommentje:
és ez mi a rák?
2011. okt. 22. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha IP cím alapján tiltottak le akkor ezzel megváltoztatod az IP-d és mehetsz is vissza.
2011. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Olyan hülyék vagytok, hogy azt nem lehet már leírni...Mindenki azt mondogatja hogy meg kell változtatni az ip-t, meg hogy soha többet nem tudsz akkor felmenni...Olvassátok már el mit dob ki mikor levagy tiltva , ilyenkor úgymond közmunkát kell végezned ami szerintem azért jó nekik, mert így a felhasználók végzik a piszkos munkát, hisz ha majd csinálnak felmérést akkor a a bannolt-ak munkáját nézik meg. Szóval mondjuk van olyan h válaszd ki a perverz felhasználókat akkor abból majd tudni fogják, hogy a felhasználók X százaléka 18+ dolgokat csinál, meg van olyan hogy 700 ember van és mindegyiknél ki kell választani h csaj vagy srác, vagy h nemlátszik...
2012. aug. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!