Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitteren hogy lehet valakinek...

Twitteren hogy lehet valakinek üzenetet küldeni? Hogy lehet valakinek az üzenőfalára írni?

Figyelt kérdés

Olyan embernek akartam küldeni üzenetet aki nem követ engem (fölül messages) de azt írja ki hogy aki nem követ téged annak nem lehet küldeni...

Próbáltam az üzenőfalára írni (adatlapja: tweet to @XY) de az én üzenőfalamra írja ki nem az övére..

Kérlek segítsetek


2011. okt. 28. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az övére nem is fogja kiírni. Ha ott van a tweet előtt hogy @név és a te tweetjeid nincsenek lelakatolva akkor látni fogja.
2011. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt honnan lehet látni hogy le vannak-e lakatolva a tweetjeim?
2011. okt. 28. 23:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl a saját tweetjeid alatt látsz egy kis lakatot. De ha nem állítottad be külön, alapból nincsenek lakatolva. Van egy olyan beállítás hogy "Protect your tweets".
2011. okt. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!