Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állíthatnám be facebook...

Hogyan állíthatnám be facebook-on, hogy ismeretlenek semmit se lássanak rólam, csak kicsibe a profilképet, ismerősök és neki az ismerősei pedig mindent?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 22:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Igen,ez nyilván eszembe jutott nekem is, csakhogy angolul van. Régebben tudtam ezeket állítgatni, de mióta megújult, az egész áttekinthetetlen (számomra). De basszus nem hiszem el, hogy nem lehet normálisan válaszolni, még ha "szar" is lennék, akkor is lehet segíteni, vagy hallod ha neked nem megy, akkor nem értem mit keresel itt. Bocs hogy mertem kérdést kirakni egy ILYEN oldalra.
2011. okt. 29. 11:59
 2/5 anonim válasza:
Senki sem képes megírni rá a választ, én is erre várok már régóta.
2011. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó, idáig jutottam én is :s esetleg ha tudod pontosan, le tudnád írni lépésről lépésre innen merre?
2011. dec. 3. 11:06
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az adatvédelemben arra állítod,hogy csak ismerösök.Én azt szeretném tudni,hogy lehet,hogy csak az ismerősök lássanak,de az ismerősöm ismerősei ne.Azt,hogy lebet?
2021. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!