Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged be a facebook?

Miért nem enged be a facebook?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:

Facebook Will Be Back Soon


The site is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few hours. We're sorry for the inconvenience.


Tegnap még működött.

Az ismerőseim nem tudják megnézni az adatlapomat.


2011. okt. 28. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

1. elgépelted az oldal címét és egy kamu oldal jött be és adathalászat áldozata lettél.

2. Ami oda van írva angolul. Sztm még google translate is értelmesre fordítja.

2011. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. A család többi tagja be tud lépni ugyan arról a címről. Nem kamu oldal mert tegnap előtt még működött és a könyvjelzők közé fel van véve. Mindig is onnan léptünk be.

2. Azt írja hogy karbantartás alatt áll és pár óra múlva működni fog.

2011. okt. 29. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Az van ami oda van írva. Karbantartanak. Nem állok neked architektúrákról magyarázni, az előfordulhat, hogy téged nem enged be mást meg igen, stb. Használ msn-t, telefont, találkozz a kis barátaiddal :)
2011. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tiiiimmmeeeee válasza:

Velem is ugyanez történt. Csütörtökön este még be tudtam jelentkezni, Péntek reggel még telefonról betudtam, de mire délután hazaértem se telefonról se gépről nem tudtam bejelentkezni. Azt írja pár óra karbantartás..de már több mint 1 napja..

Neked megoldódott már a probléma?

2011. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másnapra jó lett.
2011. nov. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!