Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Account Temporarily Unavailabl...

Ágika23 kérdése:

Account Temporarily Unavailable ezt írja ki a facebook-om. Arra már rájöttem h nagyon semmit nemtok csinálni csak várni majd idővel helyre áll de más miért nem tud belépni ezen a gépen?

Figyelt kérdés
Firefoxot használok és hiába írom be más e-mail címét az enyém jön be account. Már frissítettem ürítettem a sütiket de még mindig ez van már nemtok mit kitalálni.
2011. okt. 29. 13:13
 1/7 anonim válasza:
Nekem ugyanezt csinálja és nekem is firefoxom van ..szerintem letöltöm a google chrome-ot.
2011. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fókod átmenetileg nem elérhető. Cserélgetheted össze vissza a böngészőket. Karbantartás van, bedől a társadalom, mert nem megy a facebook LOL.
2011. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
az előző vagyok..nem tudom letölteni a chrome-ot mert ugyanezt csinálja
2011. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hát akkor ez van sajnos
2011. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat azóta már helyre állt a probléma...semmit nem csináltam csak vártam úgyh ezt tom csak ajánlani..:)
2011. okt. 30. 18:47
 6/7 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a gondom :S Körülbelül mikor javult meg? Amúgy én a napokban új facebook fiókot csináltam magamnak, mert az előző makacskodott, nem tudtam bejegyzéseket írni, ismerősöket elfogadni-bejelölni. Én azt hittem az lehet a baj, hogy most még "kettő van belőlem". Töröltem már az előző fiókom, de ugye 14 nap múlva véglegesítik csak. Szóval akkor ezek szerint nem ez a probléma??
2011. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát én kb 2 napig nem bírtam belépni de azt mondják ez változó lehet pár óra vagy több nap mire helyre áll am nekem is megfordult a fejemben h másik fiókot csinálok mondjuk nekem nem volt baj az előzővel mint neked de aztán olvasgattam h mi lehet a baj és rájöttem h nem a fiókommal hanem a face javította vagy mi fene szóval meg kell várni legyél türelmes és majd helyre jön...
2011. nov. 12. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!