Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Mi a hibás? A DIGI szolgáltató, vagy a routerem? Állandóan megszakad a kapcsolat.

Egy Left 4 Dead szervert futtatok, és ha valaki csatlakozik hozzám, akkor pár perc vagy óra múlva megszakad az internet kapcsolat pár percre. Azután látom, hogy megváltozott az IP címem. Ha én csatlakozok más szerverre, akkor sosem szakad meg a kapcsolat, még ha órákig vagyok ott, akkor sem.

Napokig ugyanaz az IP címem, de csak akkor, ha elindítom a szerverem, és csatlakozik valaki hozzám, akkor megint megszakad az internet.

2011. okt. 29. 18:40  Privát üzenet  

A válaszok
P.O.C. nevű felhasználó válasza:

Milyen márkájú/típusú router -ed van? A szükséges portokat forward -oltad a router beállításainál?

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2011. okt. 29. 18:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A routerem: Edimax BR-6214K

Persze, a portokat beállítottam, különben nem is működne a szerver.

# 2/3Időpont 2011. okt. 29. 19:22 Privát üzenet
P.O.C. nevű felhasználó válasza:

Szerintem próbálj meg a firmware frissítést első körben.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2011. okt. 30. 06:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tehetnék, ha ez már a kapcsolat megromlásához vezetett? Én vagyok a hibás vagy ő?
Folytatható-e a Google Chrom böngészővel végzett file letöltés egy esetleges kapcsolat megszakadás miatt ugyanonnan, vagy pedig elölről kell kezdeni?
Pppoe kapcsolatom van és a hálozati kapcsolatoknál a helyi kapcsolat üzemel de ha azt letíltom az alapértelmezett internetkapcsolat nem indul mert a hálókártyát a helyi kapcsolat...
A nők nagy része miért gondolja azt hogy ha egy kapcsolat el romlik akkor a férfi a hibás és miért gondolják azt hogy mindig a férfi a hűtlen?
Csak nálam rossz a Gmail per pillanat? Azt írja ki, hogy a kapcsolat nem megbízható, Explorerben pedig csak annyit, hogy "A webhely tanúsítványa hibás.
Mit tegyek, hogy néha a lány is fusson utánnam? Akármikor összeveszünk, mindig nekem kell keresnem őt, még akkor is ha ő a hibás. Mindig én keresem őt és én kezdeményezem a...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!