Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi netem van 20mb-os és meg...

Digi netem van 20mb-os és meg szeretném osztani kettő számítógép közt. Mindent úgy csinálok ahogy le van írva de nincs net. Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy tp-link TL-R460 típúsö routert. Nem tudom megcsinálni hogy legyen net a kábelektet megfelelö hylre dugom és ugy csinálom hogy a böngészőbe beírom az ip cimet rá megyek a quick setupra és ott rá megyek a pppoe-re beírom a felhasználom nevet amit a nethez adtak meg jelszót de mikor végez hibát ír ki és nincs net. Mit tehetek hogyan lehetne megcsinálni hogy működjön rendesen? Vagy én csinálok valamit rosszul.? kérlek segítsetek.
2011. okt. 29. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

nyugi,egy router beüzemelése átlag 3 napig tart,egy kezdőnek,a következő két napban még meglehetsz te is vele,egyébként a tp-ről minden infó fönt van a neten,egyik ilyen :

[link]

2011. okt. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!