Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ennyi "Facebook-máni...

Miért van ennyi "Facebook-mániás"?

Figyelt kérdés
Annyira IDEGESÍTŐ. Ahelyett, hogy az emberek IGAZI emberi kapcsolatokat teremtenének, találkoznának stb., magányosan, de látszólagosan barátok között lájkolgatják egymást, osztják meg a legkisebb dolgokat, amik egyébként senkit sem érdekelnek, és lájkolják az ismerőseik hasonló színvonalú postjait. Mire jó ez, és hova vezet? Már telefonon is, hogy egy percre se kelljen elszakadniuk a virtuális álomviláguktól. Miért??? A tévébe, a zenébe, a médiába is befúrta magát a kék féreg.. Mondjátok meg a véleményeteket, mert érdekel, hogy más is látja-e így!
2011. okt. 31. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol vele? Te is ugyanúgy lógsz rajta, mert ha nem lógnál, nem tudnád, mi folyik ott. Az pedig, hogy ilyen ismerőseid vannak, akik teleszemetelik a főoldalad, téged minősít. Nekem alig van ismerősöm, de legalább nem szemetelnek. Aki egyszer is szemetel, törlöm.

Agymosó tévécsatornákat sem kötelező nézni, nézz Discovery-t.

2011. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Agymosó csatornákat én sem nézek, már Discoveryt is csak ritkán. Nem kell rajta sokat lógnom ahhoz, hogy a szemetelést lássam, ahhoz meg végképp nem, hogy a szünetekben (és órákon is) állandóan telóFBzókat is. Az ismerőseim hülyeségéről pedig megint csak nem tehetek, és nem fogok törölni valakit azért, mert nyálas idézetekkel floodol tele mindent, HA ISMEREM. Főleg hogy mint mondtam, nem lógok rajta sokat.
2011. okt. 31. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kényszerből vagyok rajta. Már nem telefonon, msnen szervezünk bulit, hanem itt (amire egyébként tökéletesen megfelel). Ettől függetlenül leszarom mi van az üzenőfalon és nem függök rajta. Továbbá, mint előző ember említett, nincs minden útszéli ember felvéve, hanem csak aki fontos és rendszeresen beszélgetek vele személyesen is. De ez az mtv-s generáció, munkanélküli anyukák szórakozása. Majd ez is lecseng, mert lesz valami új és jobb.
2011. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Buliszervezésre, kapcsolattartásra jó szerintem is, csakhogy az 20 perc alatt is megvan, az emberek meg annál jóval többet lógnak rajta. Igazából ez sem nagy dolog ha beszélgetnek valakivel, a baj a köztudatba beépülés, meg hogy minden körülötte forog. Ezért van ennyi függő, ezt tolja a média.
2011. nov. 1. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!