Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz a Bill Gates-es körlevél?

Igaz a Bill Gates-es körlevél?

Figyelt kérdés
Hülyeségnek tartom a körleveleket,és nem is szoktam őket továbbküldeni,de most jött egy olyan,hogy Bill Gates szétosztja jövedelmét,és ha elküldöd az emailt,akkor a Microsoft 2 nyomon követ,és minden ember után,akinek elküldöd a levelet,kapsz 245 Eurót.És két hét múlva küldenek egy csekket.Sztem baromság,de akkor is,kíváncsi vagyok rá,hogy ti mit gondoltok?Mert sztem ebből a pénzből még senki nem látott semmit...
2008. márc. 19. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

persze, hogy szétosztja! és a tíz éve 4 éves kislány műtétjére is adni fog belőle! semmi értelme ezeknek. olvass, és okulj:

[link]

2008. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

HÜLYESÈG


már annyi ugyan ilyen levelet kaptam hogy aki küldi tuti milliomos lenne. de nem szolt még egyik barátom sem hogy igaz volt. én törlöm.


nyerni úgy tudsz ha jelentkezel egy konkrét szabájokkal ellátott játékra. ha nem jelentkeztél semmire nem fognak neked pénzt adni, és ne hidd el.

2008. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zola18 ***** válasza:
100%
Nemhittem volna h a körlevél és az igaz szót valaha is látom egy mondatban :D
2010. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!