Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogyan tudom...

Facebook-on hogyan tudom megnézni, hogy kik tiltottak le engem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 11:52
 1/5 Virág6 válasza:
Rámész minden eggyes ismerősöd adatlapjára,megnézed az ismerősei között ott vagy -e.Ha nem vagy köztük,akkor letíltott.
2011. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%

1. valaszadonak majdnem igaza van. Csak ha o letiltott teged akkor te nem tudsz rakeresni vagy az ismeroseid ismerosei kozott sem latod, mintha letorolte volna magat vagy soha nem is lett volna fent. De kozben fent van meg minden csak te egyaltalan nem latsz belole semmit.

Sehogy nem lehet megnezni, max ha orakat szorakozol ezzel.

2011. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
91%

én onnan tudom, hogy letiltottak, hogy ha a régi üzeneteinknél nem tudok rákattintani a nevére, akkor blokkolt. ha nincs is ott a neve, akkor megszűnt a felhasználó.

csak onnan tudom, hogy tegnap töröltem az összes üzenetemet.:$:D

2011. nov. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
36%
nincs egy lista valahol erről? :)
2015. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én úgy szoktam, h a tesóm FB-jéről beírom az illető nevét a keresőba, ott megvan, nálam nem jön be kereséskor, akkor letiltott
2016. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!