Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért élik az életüket a...

Miért élik az életüket a facebookon a 18-25 körüli fiatalok?

Figyelt kérdés
Mi van a facebookban ami arra készteti az embereket hogy mindent kiírjanak az üzenőfalra? Olyan dolgokat is amik nem igazán érdemesek büszkélkedésre. Pl: karamboloztam és elvették a jogosítványom, hétvégén úgy berúgtam hogy nem találtam haza, stb...
2011. nov. 23. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, mert magam is 20 éves vagyok (lassan 21) és hiába vagyok regizve fészbúkra, se 5353434 "ismerősőm" nincs, se nem ott élem az életem. A lényeg az, hogy Mi tudjuk, ez egy nagy baromság amit Ők csinálnak. A többi nem számít. :)
2011. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én januárban leszek 21. ezért nem értem hogy miért csinálják ezt. most vagy az én életem nagyon király vagy az övéké nagyon unalmas.
2011. nov. 23. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
És mind olyan, hogy énikeevagyokjelölj, meg Imii. Az ilyeneket nemszeretem. Nameg a mangarajongó száj csücsörítősök.
2011. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21 vagyok, Facebookozom, egyre kevesebbet, mert sok idióta értelmetlen dologgal van teli, ami már szánalmas. Nem tudom, miért unatkoznak ennyire az emberek. És ha már unatkoznak, kitehetnének valami közérdekű dolgot, valami értelmesebb dolgot, nem megosztani kb azt is, hogy éppen WC-re mentem, meg ide költözök ennyi hónapra (tudom, mi az, de ilyen baromságot).


Jah, hogy miért büszkék arra, amiket te is felsoroltál? Mert vagány dolognak, kalandnak gondolják szerintem. Pedig inkább szégyellniük kellene ezeket.


A Facebookkal alapjában semmi gond nincs, azokkal van, akik használják. Mert amúgy marha jó kis közösségi oldal lenne, dehát...

2011. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

@ 21:08

A 15:38-as vagyok és manga rajongó, még sem égetem magam ilyen baromságokkal a neten. Szóval nem tudom, hogy hoztad a mangát (=japán képregény) összefüggésbe a Facebook-al. A Facebook odalam szolid, egyszerű, nincs telerakva mindenfélével, nem jelölök be 23233 embert és nem írom ki az üzenőfalra, ha épp trónolni megyek. Sajnos azt kell mondanom, hogy a jelenlegi generációban túl sok a degenerált ösztönlény. Ennyi. Az emberekkel van a baj.

A FB, iWiW, MyVIP is a hasonló oldalak tökéletes talaj azoknak, akik ki akarják mutatni, mennyire gyökerek. A leg gázabb az egészben az, hogy ők közben nagy arcnak hiszik magukat. Szomorú, de ez van.

2011. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem a sok szerelmes üzenetből van elegem amit az üzenőfalra raknak ki páran.az ilyen miért nem üzenetet küld miért irja hogy˝ hiányzol˝(cimzett nélkül) meg ˝nem sokára megyek˝
2011. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
persze tudom kinek szánták de mi közöm nekem ehez
2011. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!