Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet kapcsolat szükséges...

Internet kapcsolat szükséges (routerű9 ip-címét írom be a böngészőbe mert csak egy RJ-45 bemenet van a gépen (egy olyan "lyuk")?

Figyelt kérdés
ha összekötöm a routert és a gépet a netet ki kelll húznom a gépből vagy hogy kell ezt konfigurálni?
2011. dec. 10. 12:11
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Így: [link]
2011. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja így már próbáltam de így sincs net mikor beírnám
2011. dec. 10. 12:24
 3/7 A kérdező kommentje:
meg ez nekem félig kínai..
2011. dec. 10. 12:27
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem ott elég szépen le van írva. Érteni nem kell, csak követni az utasításokat. Természetesen a firmware frissítés ki kell hagyni, azt csak akkor érdemes, ha problémák vannak a routerel vagy ha plusz funkciókat akarsz.

A leírás TP-Link -ről szól, nem minden router -t így kell konfigurálni, de összekötni mindenképp.

Az alapértelmezett IP cím megy gyártónként változhat, nem mindegyiknek 192.168.1.1 a webes beállítófelület elérésre szolgáló IP cím. De a beállítások és elnevezések nagyon hasonlóak.

2011. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem is tp-linkem van
2011. dec. 10. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:

ha csak + egy másik RJ45 aljzat kell az egyszerűen megoldható, USB/RJ-45 Ethernet adapternek nevezik az eszközt.... ezzel USB aljzatra csatlakoztathatod a Net-et.

pl. SR9600 USB To Fast Ethernet adapter tip. CMP-NWUSB10

2011. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ára lemaradt:

[link]

2011. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!