Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám visszaállítani...

Hogyan tudnám visszaállítani a régi facebookot?

Figyelt kérdés

nem rég ezt a facebookot állítottam be magamnak: [link]

ezt az idővonalasat állítottam be, és visszaszeretném állítani. hogyan tudnám?


2011. dec. 18. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy.


"Az Idővonalat a Facebook egyelőre nem aktiválja automatikusan minden felhasználónál, hanem manuálisan lehet kérni a bekapcsolását ezen a linken, december 22-től azonban a közösségi szájt minden felhasználójánál aktiválni fogják."


És mint azt tudjuk, visszafelé nem lehet butítani a profilnézeteket, csak előre lehet haladni.

2011. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szakadna meg az összes. nagyon szar lesz.
2011. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én azért aktiváltam, mert hogy 7 nap vagy mennyi és automatikusan olyanra áll...mondom hát legyen....erre már eltelt csomó idő..és még mkinek a régi. Nekem nem tetszik...vagyis elmegy, csak ne lenne a profilkép ilyen kis kockába...alig lehet beleméretezni, hogy normális kis kép látszódjon benne..
2012. jan. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul értelmeztél...


Ha beállítod előre a Timeline-t, akkor 7 napig szerkesztheted úgy, hogy az ismerősöknek nem kerül jelzésre a sok módosítás, és nem látják amíg kialakítod. 7 nap után pedig már mindenki látja a módosításokat is, és a Timeline-profilt is.


Ha nem állítod be, akkor pedig annyi időd van, amíg az automatikus rendszerfrissítés hozzád nem ér. Ez pedig nem egy db dátumhoz van rendelve, hanem folyamatosan történik. Van az oldalon kb. 900 millió profil. Ha másodpercenként 100 profil újul meg, akkor az 104 napig tart amíg az elsőtől az utolsóig mindenkinek megváltozik, ezért ilyen lassú. Ha még lassabb a frissítés, még tovább húzódik a dolog. Ettől függetlenül mindenkinek ilyen lesz a profilja.

2012. jan. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
haha fogadjunk már egyikőtök sem emlékszik, hogy milyen volt az idővonal előtt:DD
2015. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!