Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova írjak ha nem tudok...

Hova írjak ha nem tudok belépni a freemailos fiókomba és azt írja hogy nincs megadva jelszó-emlékeztető? Nekem még az is jó lenne ha a megadott alternatív címre küldenék a jelszavam.

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:

gondolom a kapcsolat menüben lévő résznél kell keresni a kontaktot. De ha nem tudod igazolni, hogy a tied a cím, akkor tuti nem fognak segíteni. Nameg az ilyen szolgáltatók általábam sz.rnak az emberekre akik írnak.


Amúgy meg le kellene szoknotok a freemailról, mert a legrosszabb. Javaslom a gmail-t.

2009. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is javaslom a gmailt!ezerszer több tárhely és mindent megtalálsz tele extrákal!
2009. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm

de nekem ez most nagyon fontos mert elvileg egy kibeb*szott fontos e-mail kaptam amit most nem tudok megnézni/elolvasni

2009. máj. 21. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!