Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Több wifis internet használat...

Több wifis internet használat egy gépről?

Figyelt kérdés
Van itthon több ilyen wifis csatlakozásra alkalmas kis eszközöm, és az érdekelne h lehet-e olyat csinálni, h egy számitógépen több wifis internet kapcsolatot használni h egyikről menjen a torrent, a másikról meg internet , vagy összelehet-e vonni a több wifis kapcsolat sebbességét ? ( elég hülyén hangzik lehet az is de gondoltam rákérdezek azért)
2012. jan. 2. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak egyhez kapcsolódhatsz egyszerre 1 géppel.

2012. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mit is akarsz....?
2012. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát kapcsolodni már igyis sikerült több eszközzel több internetre egy gépről, csak használni nem tudom őket külön
2012. jan. 2. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Többhöz is kapcsolódhatsz egyszerre, külön wlan eszközök csatlakoztatásával a gépedhez, CSAK az operációs rendszered az általa optimálisnak ítélt kapcsolatot fogja használni az összes közül.

Nem te döntöd el, ezt így programozták le a náladnál okosabb programozók.

2012. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na ja ez a baj...hogy csak egyet tudok egyszerre használni...mert ugy akartam volna h 1 kapcsolatról megy a torrent, 1ről meg a net, dehát akkor ez max több géppel lesz kivitelezhető
2012. jan. 2. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Előfizetsz 1 nagy sávszélességűre és meg van oldva a probléma.
2012. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ha olyan gazdag lennííík...dehát az már luxus :D
2012. jan. 2. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Hmm, linuxon TALÁN megoldható. (Csak mert azon kb bármi megoldható, ha értesz hozzá. :P )
2012. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!