Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond? Kifejtem a...

Mi lehet a gond? Kifejtem a problémát:

Figyelt kérdés

A bajom a nettel az (koleszban), hogy gyakran ledob. Nem Wifi, hanem kábeles, és a gond csak akkor jelentkezik, ha pl. youtube-videót szeretnék nézni, vagy neten játszani, tehát nagyob adatforgalom esetén.

+ saját észrevételem, hogy amíg a kolesz nagyrészt üres volt, addig semmilyen gáz nem volt, csak mától, hogy visszajöttek sokan. Tehát a túlterheltség lenne a gond? Hálókártya esetleg? Mit lehetne ellene tenni?


2012. jan. 9. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
TÚLTERHELTSÉG SULIBA IS IGY VAN ADIG JO HA MIG KETTÖ VAGY EGY SZEMÉLY CSATLAKOZIK ;)
2012. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beragadt a kepszlok? :-(
2012. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem direkt igyirtam
2012. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, erre én is gondoltam, viszont megkérdeztem másokat is, és náluk nem jelentkezik a probléma...ebből gondoltam, hogy nálam lehet a gond. és köszi a választ:)!
2012. jan. 9. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs mit
2012. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!