Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Az msn-em mindig kijelentkezik "bejelentkezett egy másik számítógépen" jelige alatt, már megváltoztattam a jelszót de még mindig ledob, mi lehet a gond, mit csináljak?

2012. jan. 16. 17:15  Privát üzenet  

A válaszok
Előbb takarítsd ki a vírusokat a gépedből, utána változtass jelszót megint. Amíg ott vannak, addig hiába változtatsz, mert ellopják újra.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. jan. 16. 17:25 Privát üzenet

A jelszavad NE a neved/beceneved/születési dátumod, illetve barátod-barátnőd neve/beceneve/születési dátuma legyen!

De egyértelműen ne is olyanok, hogy "jeszó", "jelszavam", "password" stb.

Legjobb, ha kis- és nagybetűk és számok vegyesen szerepelnek benne, tehát például:

- NEM JÓ: józsi1992

- JÓ (de legalábbis jobb): j1ó9z92si

És változtasd meg az msn címként használt e-mail fiókod jelszavát is... Vagy, ha mindenhol ugyanaz a jelszavad, akkor mindenhol...

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. jan. 16. 17:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kösz, most elvileg okés, csak még midig nemtom azt a linket kitörölni az üzenőfalamon, amit edig a vírús spamelt szétfelé

# 3/4Időpont 2012. jan. 16. 20:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mindig azt akarja megosztani, mint aktuális állapotom

# 4/4Időpont 2012. jan. 16. 20:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem tudok normális sebességgel tölteni le ncore-ról, amikor egy másik torrentról minden gond nélkül jönnek le a cuccok?
Van egy személy akit ismerősnek akarok jelölni/facebook/ a saját profilomba nem találom a keresőben. Másik személy profiljában pedig megtalálható. Mi lehet a gond? Köszi a segítséget előre is!
Most vettem új gépet, és tuner-ről megy a net, de az a baj, hogy csak 50kB/s-el tölt. A másik gépen (laptopon) annyival megy amennyivel kéne 500-600kB/s viszont ezen nagyon...
Lakásunkban 2 számítógép van, az egyikkel semmi gond internet kapcsolódás terén, a másik, az én gépem lelassult és állandóan leszakadok az internetről, az ikonon felhozható...
Egyik torrent oldalnál megszüntettem az emailemet amivel beregeltem. Váltani nem váltottam másik címre mivel megszűnt a régi így már nem is tudok. Lehet belőle gond később?
Az msn-em mindig kijelentkezik "bejelentkezett egy másik számítógépen" jelige alatt. Mi lehet a gond, mit csináljak?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!