Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti használtok facebook automat...

Consigliere kérdése:

Ti használtok facebook automatikus posztoló alkalmazást? Vélemény? Érdemes használni? Tudtok egy-kettőt mondani?

Figyelt kérdés
Cél: egy-két hetes időintervallumra beidőzíteni tartalmakat (linket szöveggel, standard linkeket, képeket, képet linkkel, posztokat [pl.: idézeteket]) | Kiegészítés: az alkalmazás neve ne látszódjon, mint „via …”
2012. jan. 17. 10:33
 1/4 Argloss ***** válasza:
42%

Pont az lenne a lényege a facebooknak, hogy új információkat osszon meg az ember. Egy ilyen alkalmazásnak semmi értelme nincsen, nem egy like oldal vagy, nem kell állandóan írnod valamit...

Elképzelhetőnek tartom, hogy van ilyen, de mivel hülyeségnek tartom így nem ismerek egyet sem.

2012. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azért látom értelmét, mert egy hétre nézve, van egy bizonyos tematika, amit megadott időben osztok meg. Van, amit reggel 05:30-kor, van, amit 10:30-kor, és így tovább… azonban, nem mindig tudok egész nap a facebookon lógni. Ezért szeretnék egy ilyen „robot app”-ot.
2012. jan. 18. 08:27
 3/4 Argloss ***** válasza:
52%

A facebook szerintem egy közösségi oldal, nem pedig szórakoztató blog. Nem kötelező állandóan kiírni rá valamit. Ha automatikusan jelenik meg, hogy jó reggelt, akkor az még értelmetlenebb, mintha magadtól írnád ki...


Több lehetőség is van ahogy így ránéztem, de kipróbálni már neked kell:

[link]

2012. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen alkalmazásról nem tudok, de tudok csinálni relatív olcsón.. ;) ha érdekel? :)
2013. ápr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!