Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Airlink internet szolgáltató...

Airlink internet szolgáltató albertirsa, pilis környékén mennyire jó?

Figyelt kérdés

Pilisen lakom és itt sajnos a upc szolgáltat csak netet upc-böl is a legelmaradottabb volt monortel.Most láttam a neten hogy van itt egy airlink nevü szolgáltató, aki vezeték nélköli netet ad. van róla tapasztalatotok?

Én elsősorban torrenteéshez használnám, mennyivel lehet max letölteni?



2012. febr. 16. 20:26
 1/2 anonim válasza:

én albertirsai vagyok, a "legoccobb" netet köttettem be, netes játékokhoz (pl:cs), filmnézéshez tökéletes..


mindenehez viszonyítva lassú, ami azt jelenti hogy egyszerre vagy letöltesz, vagy játszol, de a 2 együtt nem igazán szerencsés.

torrentezni átlag 110kb/s. viszont ami gusztustalan, hogy néha a sebesség ilyen felháborítóan sz*r 0.1kb/s meg még annyi se. válasz nem érkezik hogy miért. ez nem sűrű kb havi 1-2nap, de egyébként stabil.


a bekötés úgy zajlik hogy jön egy jófej csávó, felmászik a tetőre és ha lát tornyot akkor minden rendben,[ ha nem, akkor meg kell oldanod hogy a vevő cucc (fehérpicidoboz) elég magason legyen] felszereli az "adóvevőt" letekeri a hálókábelt a gépedig, a saját laptopjáról telepíti a te állomásodat, és kész. kb 20perc szerződéskötéssel együtt. aztán jön havonta a csekk ennyi:)

2013. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
helyesbítek: egy nagy rakás f*s az egész. egy ideig minden teljesen jó volt, de mostanában (elmúlt 2 év) állandóan szakadozik a net, nem képesek stabil kapcsolatot fenntartani. Nem egyszer napokig nem volt net, telefont nem veszik fel stb..
2014. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!