Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudnak online-szerve...

Miért nem tudnak online-szerveremre csatlakozni? (SWITCH) -em van! Hogy tudnám beállítani? Vagy ez egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés

A Switchem típusa: SMC SF 8

Csináltam egy online-játék szervert, de a probléma az, hogy nem tudnak rá csatlakozni.

Válaszokat előre is köszönöm. :)



2012. febr. 27. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem is kell rá csatlakozni, mert a switch csak egy kapcsoló a hálózatban. Ez egy buta készülék, ami csak annyit tud, hogy több géped köt össze.
2012. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ezt Switchel lehetetlen..

Router-rel lehetséges lenne?

2012. febr. 27. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen most a hálózat?

Esélyes, hogy van egy router, amiben portot kéne nyitni a szerverhez. (Mert a routerek a bejövő kapcsolatokat a NAT-olás miatt nem engedik alapból.)

2012. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, de kicsit hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz.

kábeles netem van. :/

2012. febr. 27. 19:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki a hálózati topológiád? A switch előtt már csak a modem van? Ha igen, akkor a windows tűzfalat abajgasd.
2012. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs modemünk. Csak egy Switch-t kaptam és arról lan kábel segítségével összekötöttünk 3gépet. Bocsi, de tényleg nem vagyok vmi jó ezekbe az ügyekbe. :/ A portoat a szolgáltatónál meg nyitottunk, de ahogy mondtad a válaszodban nem lehet rá csatlakozni mert nem tud..
2012. febr. 27. 19:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Szolgáltató nem enged alapból portokat létrehozni? Érdekes.
2012. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

hát én nem tudom. :/ de ha most ezt ki cserélnénk Router-ra akkor portokat kéne nyitnom? de úgy menne vagyis lehet, hogy menne

?

2012. febr. 27. 19:34
 9/12 P.O.C. ***** válasza:

Szép egy sütemény a szolgáltatód, hogy már eleve NAT -ol egyetlen IP címet több felhasználónak. :D

Próbáld ki a Hamachi -t, azzal elvileg meg lehet kerülni a problémát.

2012. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szóval akkor maradhat a Switch csak rakjak fel egy hamachit?

és onnan tovább mit kell csinálnom?

2012. febr. 27. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!