Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik a felfüggesztem a...

Mi történik a felfüggesztem a facebook fiókom? (bövebben kifejtem)

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy rohadt sok időt töltök konkrét semmittevéssel amikor csak nézegetek a facebookon és ez kezd minden egyébnek a rovására menni. Felfüggeszteném a fiókom de akkor mi történik? És hogyan tudom visszaállítani ha mondjuk szeretném? Köszönöm
2012. márc. 18. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Felfüggesztéskor minden az akkori állapotban mentésre kerül, viszont a többiek számára eltűnsz. Nem tudnak veled kapcsolatba lépni, nem látják a profilodat sem.


Amikor újra bejelentkezel, onnan folytatódik minden ahol abbahagytad (az hírfolyamon lévő előzményeket viszont csak korlátozottan látod, mert mindig csak az elmúlt 1-2 nap tartalma látszik, hetekkel korábbi tartalomról is lecsúszol, már csak a tagok profiljában látod).

2012. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de hát ha egy bejelentkezéssel megint minden olyan mint a felfüggesztéskor volt akkor nincs túl sok értelme. Szóval akár felfüggesztés után 5 perccel felmegyek és megint ugyanott vagyok?!?!
2012. márc. 19. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

A felfüggesztés lényege, hogy hosszabb időre úgy hagyd el az oldalt, hogy nem törlöd magad, így nem kell visszaállítani semmit, vagy nem tűnnek el dolgok (például üzenetek). Mivel nem látogatod az oldalt, a többiek számára is eltűnsz.


Amikor pedig visszatérsz, ugyanúgy tudod használni az oldalt, és mások is újra elérnek. Annak nincs is értelme, hogy hetente felfüggeszd magad, majd megint belépj, nem is erre találták ki.

2012. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezekszerint semmit nem számít mert ugyanúgy be tudok lépni amikor akarok szóval ugyanúgy akaraterő, hogy felmegyek e vagy sem. Azt hittem minimum limitálja hogy mennyit legyek fent vagy valami, letilt egy idő után :D na mindegy azért köszönöm mégegyszer.
2012. márc. 20. 17:54
 5/5 anonim válasza:
Én most függesztettem.max 7napig nemtudok belépni utánna igen de nemtudom,hogy a képeim meg az üzeneteim elvesztek?
2017. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!