Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet visszaugrani a beszélgetés legelejére?

Figyelt kérdés

Az egyik barátommal rengeteget beszélgettünk, és vissza szeretnék olvasni pár dolgot, de nagyon lassan tölti be, a csak a fölfelé nyilat nyomogatom... :D

Nincs valamilyen beállítás, gomb, akármi, ami az elejére vinne? Köszönöm!


2012. márc. 19. 09:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
nincs:/
2012. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
de ha üzeneteidben nyitod meg, gyorsabb
2012. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen, úgy nyitottam meg, de még így is elég lassan haladtam.. midegy, azért köszönöm :)
2012. márc. 26. 16:38
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

HAVER HAVER HAVER

HALLOD én épp ezt kerestem, és láttam ennél a kérdésnél hogy reménytelennek tűnik, és én is a nyíllal mentem fel, de besz@rt a google és újra kellet tölteni,

ÉS AKKOR VETTEM ÉSZRE a 'keresés a beszélgetésben' menüpontot, a műveletek menüpont mellet, és rákerestem egy olyan szóra, ami nagyon az elején volt a beszélgetésnek , és szerencsére máshol nem fordult elő !!!! és most ott vok a beszélgetés elején

15/F

2012. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ezer köszönet az előttem írónak:D
2013. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
uhh köszi szépen! :D
2013. máj. 4. 22:39
 7/11 anonim válasza:
melyik billentyuvel tudod ezt megvalositani?
2016. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SimCity fan válasza:
Én nem találom azt az opciót, pedig nagyon segítene, mivel eltartana egy ideig 9000 üzenetet visszagörgetni :D
2017. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4/8-as immáron 20F a 8/8-asnak :D

hát most a messengerben ami külön oldalon megnyílik, ugyan ott, ahol tudsz keresni emberekre, beírsz egy szót és rányomsz hogy "üzeneteke keresése a következő kifejezés alapján", nyilván olyan szóra kell sajnos rákeresned, ami a beszélgetés elején volt és akkor oda fog vinni.

(asztali verzióban működik. Tip: ha mobilon google chromban megnyitsz bármit, van olyan funkció a beállításoknál, hogy "asztali verzió megjelenítése" és akk úgy hozza be mintha asztali gépen néznéd)

2017. febr. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
és ezt a beszélgetés másik tagja látja?
2018. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!