Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell visszatenni a...

Hogyan kell visszatenni a Google keresőt és eszköztárat, ha egy másik program, kéretlenül törölte azt és telepítette magát (ask.com)?

Figyelt kérdés
Egy "kéretlen program" önhatalmúlag törölte a kezdőlapomat és eltávolította a google keresőt is. A kezdőlapot visszaállítottam, de a google nem megy.
2012. ápr. 8. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
47 fajta tarot kártyával próbálkoztam eddig, de nem hajlandók megmondani, hogy milyen böngésződ van. A varázsgömb meg most alszik, nem akarom felébreszteni. Kénytelen leszel te elvégezni a piszkos munkát, és megmondani.
2012. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Böngésző neve???
2012. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ASK Toolbar, valamit letöltöttél és kéretlenül ezt is hozzáadta. Ha Firefox, akkor Eszközök, Kiegészítő, Kiterjesztések. Innen töröld.
2012. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23:05: Szövegértés egyes. Olvasd el újra.
2012. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Firefox. Valóban letöltöttem, nevezetesen a Format Factory-t.
2012. ápr. 8. 23:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Te vagy a DVD-s? Oda kellett volna figyelni telepítés közben. Mindegy.


Kattints bele a felső sarokban a kereső mezőbe, majd nyomj egy F4-et.

2012. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen DVD-s?
2012. ápr. 8. 23:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, akkor nem te vagy, nem lényeg. Csináld amit mondtam, ott lesz lehetőség a keresőmotorokat beállítani.
2012. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól még nem távolítja el, ha beállítja a keresőmotort, mert ezek a toolbarok roppant erőszakos akármik. Le kell törölni végleg, nekem a Foxit Readerrel jött le kéretlenül.
2012. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!