Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be tudom állítani valahol az...

Blackheart87 kérdése:

Be tudom állítani valahol az iwiwen, hogy az adataimat csak ismerősök láthassák? Úgy értem nem külön-külön, hanem egy helyen.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 21:19
 1/4 anonim válasza:
Szerintem tök fölösleges, mert senki sem jár fel rá, szóval nem valószínű, hogy azt fogják nézegetni.
2012. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen beállítás, akkor még az a senki se járna fel, mert kukkolni se lehetne.
2012. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Senki, kivéve a munkaadókat. Én se járok fel, viszont munkát se kapok, face le van tiltva (bár átírtam a polgári nevem egy hülyeségre, de ha rákeresek a polgári nevemre, akkor még mindig kidob :S), iwiwet is le kell építeni.
2012. ápr. 10. 13:56
 4/4 anonim válasza:
Bár ezer meg egy éve nem volt fent, regisztrálás után is jó, ha kétszer, így nem igazán értek hozzá, de mivel láttam több olyan embert is, akinek csak a neme volt látható, ezért gondolom, ha egyesével is, de be lehet állítani. Szerintem az adatok módosításánál keress rá, biztos ott van valami szabályzója ennek is.
2012. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!