Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok egy oldalt...

Miért nem tudok egy oldalt megnyitni?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezelőtt elromlott a gépem, új winchestert kellett bele tenni. Azóta nem tudom megnyitni a Bama.hu oldalt. Próbáltam több böngészővel is és próbáltam úgy is, hogy a keresőbe írtam be majd úgy léptem rá, de így sem tudtam. Keresi egy darabig majd azt írja ki, hogy "probléma az oldal betöltése közben". Lehetséges az, hogy, valamit beállított a szerelő, hogy bizonyos oldalakat ne tudjak megnyitni, amiről én nem tudok? Próbáltam úgy is, hogy kikapcsolom a tűzfalat,de ez sem segített. A Firefoxon és a chrome-on(hasonlót) ezt írja ki:


""" A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár

perc múlva.

- Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati

kapcsolatát.

- Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a

Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés."""


Az Explorer pedig semmit sem csinál, nem is kezdi el keresni.

A proxyt megnéztem nincs kipipálva (mármint ha jó helyen néztem) az internetbeállítások/kapcsolat Lan beállításoknál a pipát néztem és nincs kipipálva. Az oldal sem túlterhelt mert éjjel sem tudom megnyitni, más viszont megtudja.

Több furcsaságot is csinál a gép. Van olyan, hogy rálépek valamire és nem kezdi el tölteni, kétszer háromszor is rá kell lépnem és van olyan is, hogy kétszer is kidobja pedig csak egyszer lépek rá. A Chrome-on pedig folyton lekicsinyíti az ablakot anélkül, hogy én rálépnék az ikonra. Van még más furcsaság is amit nem értek. Pedig hivatásos szerelőhöz vittem, tehát minden legálisan van feltelepítve. Tud valaki segíteni?



2012. ápr. 14. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez lehet internetszolgáltató hiba is.

Ha van ismerősöd a környéken, akinek ugyanaz az internetszolgáltatója, kérdezd meg, ő be tudja-e hozni az oldalt. Ha nem, akkor a szolgáltatót kell zargatni.


Nálam (UPC) megy az oldal.

2012. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nálam is UPC-s, de nem internetszolgáltatói hiba, mert a szomszéd meg tudja nyitni ugyanezzel a szolgáltatóval. Valami a géppel van mert azóta nem tudom megnyitni mióta kicserélték a winchestert.
2012. ápr. 14. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt itt megnézném ,nem e szerepel itt a bama szó :


[link]

2012. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hol laksz,

ha nem messze,megcsin én a gépedet,nem lehet annak sok baja,

2012. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnéztem, de ott sincs letiltva az oldal. Biztos nagyon egyszerű a magyarázat csak én nem találom. Bár elég furcsán viselkedik a javítás óta a gép ezért szerintem itt a telepítés nem sikerült tökéletesen.
2012. ápr. 15. 00:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Pécs
2012. ápr. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!