Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom elérni azt, hogy...

Hogyan tudom elérni azt, hogy atw-s weblapom a google-n megjelenjen az elsők között?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szerzel sok backlinket.
2012. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez egy külön üzletág :D nem egy html tag amit beírsz és kész :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az atw-n nehezebb lesz, mint ha saját domain neved lenne, de nem lehetetlen. Először is egy tartalmas honlapra van szükség. Másodszor fontos, hogy a tartalom egyedi legyen. Harmadszorra be kell állítanod a Meta Tag-eket, ehhez pl. a www.seotools.hu honlapon kaphatsz segítséget.


Ez után jön a nehezebb rész. Minél több linkkatalógusba be kell küldeni a honlapot. Sajnos sok helyen az ingyenes tárhelyek ki vannak zárva, így ezen a téren nehezebb lesz a dolgod. Minden katalógusnál érdemes egyedi leírást megadni. Bár az is elég, ha csinálsz mondjuk 20-30 egyedi leírást, és utána azt másolod be több helyre. Próbálj meg minimum 200-300 bejövő linket szerezni így, azaz ennyi katalógusban szerepeljen a honlapod. Naponta 3-5 helynél ne küld be többe, mivel az is rossz hatással lesz a honlapod helyezésére, hogy ha egyszerre túl sok katalógusban jelenik meg. Továbbá a honlap nevében, és leírásába bele kell szőni azokat a kulcsszavakat, melyekre jó helyen szeretnél szerepelni, illetve az oldaladon is megfelelő arányban kell ezeknek szerepelnie.


Ez sok idő, és sok munka lesz, de ha jól csinálod, akkor az elsők között lesz a weblapod a Googlén. Sajnos ingyenes tárhelyen nehezebb a dolog, és több munka lesz. Ráadásul ha véletlen megszűnik az atw.hu (egy másik népeszű ingyenes tárhely már járt így), akkor elveszett az ebbe fektetett munkád. Ha komoly oldalt készítesz, akkor azt ajánlom, hogy bérelj saját domain nevet. Ezt már hozzá lehet adni ingyenes tárhelyhez, és ha van az oldaladról rendszeres biztonsági mentés, akkor probléma esetén bármikor át tudod költöztetni a webcím megtartásával. Ráadásul több linkkatalógusba fogják így elfogadni az oldalad, ezért jobb helyezést is érhetsz el vele, illetve könnyebben, mert az sem lehetetlen, hogy az atw.hu webcímmel te légy az első adott kulcsszóra.

2012. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én olyan weblapot csináltam, hogy abban a témában, amiben az van, nincs értelmes találat azon kívül, ezért évek óta a legelső helyen áll.


Egyébként vannak fizetett linkek, ha fizetsz, beteszik neked az első helyre.

2012. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

És én sohasem tettem sehol közzé, a Google mégis megtalálta. Ez is ingyenes oldal (ultraweb).

2012. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 28. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!