Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak az MSN-emmel?...

Mit csináljak az MSN-emmel? Hogyan "javítsam meg", és egyáltalán miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött a dolog, hogy pár hónapja volt, úgy gondoltam elég ciki az MSN címem, mert még 12 évesen csináltam, és hát elég gáznak éreztem megadni valakinek. Kerestem, hogy hol lehet megváltoztatni a használt e-mail címet, és végül is sikerült. Megváltoztattam a címet, ki is írta, hogy sikeresen megváltoztattam a címem, és, hogy jelentkezzek ki és átmenetileg előfordulhat, hogy néhány ismerős nem lát engem, meg énsem őket,(online) de ez megoldódik amint újra bejelentkezik.

Hát most ebből lett egy olyan probléma, hogy az ismerőseim nagy része (kb. 5-6 maradt aki nem)se engem nem lát, se semmi, és énsem őket... olyan mintha nem is léteznénk egymásnak, csak úgy ott van az ismerős listán...

Egyszer próbaként megkértem egyik barátomat, aki éppen fönt volt (de én persze nem láttam), hogy írjon rám. Mondta hogy nem vagyok elérhető, pedig az voltam. Írt, de nekem nem jött meg. Aztán én is írtam neki, de ő sem kapta meg. Ez MIÉRT VAN, és MIT tudnék vele csinálni, anélkül, hogy új címet nyissak, és vegyek föl mindenkit újra?? :/

Mert borzasztóan idegesít..

Légyszi normális válaszokat, és segítsetek kérlek!! Köszi :))


16/F



2012. máj. 12. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig előfordulhat, hogy csak ez oldja meg a problémádat. Mármint az, hogy letörlöd őket, majd újra felveszed.
2012. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat pedig az nagyon rosszul jonne :( azert koszi :)
2012. máj. 13. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!