Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol érdemes közzétenni és...

Kukuri kérdése:

Hol érdemes közzétenni és véleményeket kérni egy készülő honlapról?

Figyelt kérdés

Üdvözletem.


Van egy honlapom ami szinte készen áll az indulásra. Van olyan csapat, fórum vagy bármi közösség ahol építő jellegű kritikával illetik az ilyen oldalakat?


Szeretném kikérni pár ember véleményét mielőtt elindítom az oldalt. :)



2012. máj. 29. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt is szoktak az emberek építő jellegű kritikát kapni (persze ha nem valami online összekattintgatott sz*rról van szó), csak néha kicsit erősebb a kritika.
2012. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint ide is nyugodtan betehetem.


A cím a következő: [link]


A leírás még nem teljes. Hiányoznak a szöveges részek. Egyenlőre a működést lehet tesztelgetni.

Nincsenek még készen a következő részek:

- ASZF

- Kérdések

- Leírásból a részletes leírás

- Ötletdoboz.

2012. máj. 29. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz, bár a háttér színe kicsit túl erős, túlzottan igénybe veszi az ember szemét és hosszabb ideig rossz nézni.

Ezen esetleg lehetne javítani kicsit.

2012. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyilván ezért kérdezősködök.


de ha használod akkor látod hogy a használat közbeni szöveg háttere már jóval világosabb. De természetesen a leírásokat is át színezhetem. Így jobban elkülönül az oldal háttere a szöveg hátterétől is.

2012. máj. 29. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!