Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a Facebook...

Miért van az, hogy a Facebook nem engedi egy magyar helyiségnél a valós megyét? Én már próbáltam Írni a fórumokba, de választ senkitől sem kaptam. Inárcs helyiség nem Heves megyében van!

Figyelt kérdés

Kellene egy valós e-mail cím, vagy egy rendes fórum, ahol - magyar de ha csak angol van az is jó talán - orvosolják végre a problémát.

a rossz (jelenlegi automatikus facebook helymegadás): Inárcs, Heves, Hungary!!

és ez lenne a helyes: Inárcs, Pest, Hungary



2012. jún. 30. 16:57
 1/4 ejbenjaro ***** válasza:
Nem elég ha a facebook tudja, hogy Inárcson laksz, miért lényeges még a megye is? (nekem mondjuk eszem ágában nem lenne megadni a lakhelyemet, telefonszámomat a facebookon...)
2012. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a legnagyobb problémád? nem ez az egyetlen ilyen...szar bing maps alapján határozzák meg, ami amúgy se szereti Magyarországot. Szokd meg, vagy ne írd ki. Valószínű, ha szúrná a szemüket, kijavították volna.
2012. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lehetőség szerint olyan válaszoljon, aki nem fikázza le a kérdésemet, hanem érdemben tud válaszolni és köszi
2012. júl. 1. 14:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg érdemi válaszra méltatna?
2017. jún. 30. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!