Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Miért van az, hogy a Facebook nem engedi egy magyar helyiségnél a valós megyét? Én már próbáltam Írni a fórumokba, de választ senkitől sem kaptam. Inárcs helyiség nem Heves megyében van!

Kellene egy valós e-mail cím, vagy egy rendes fórum, ahol - magyar de ha csak angol van az is jó talán - orvosolják végre a problémát.

a rossz (jelenlegi automatikus facebook helymegadás): Inárcs, Heves, Hungary!!

és ez lenne a helyes: Inárcs, Pest, Hungary

Keress kérdéseket hasonló témákban: Inárcs, Facebook, Facebook felhasználó

2012. jún. 30. 16:57  Privát üzenet  

A válaszok
ejbenjaro nevű felhasználó válasza:

Nem elég ha a facebook tudja, hogy Inárcson laksz, miért lényeges még a megye is? (nekem mondjuk eszem ágában nem lenne megadni a lakhelyemet, telefonszámomat a facebookon...)

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. jún. 30. 18:23 Privát üzenet
ez a legnagyobb problémád? nem ez az egyetlen ilyen...szar bing maps alapján határozzák meg, ami amúgy se szereti Magyarországot. Szokd meg, vagy ne írd ki. Valószínű, ha szúrná a szemüket, kijavították volna.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. jún. 30. 22:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

lehetőség szerint olyan válaszoljon, aki nem fikázza le a kérdésemet, hanem érdemben tud válaszolni és köszi

# 3/4Időpont 2012. júl. 1. 14:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Valaki esetleg érdemi válaszra méltatna?

# 4/4Időpont 2017. jún. 30. 07:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Készítettem egy képet egy 2megapixeles kamerával. Meg tudom úgy csinálni, mintha 5 vagy 8megapixeles kamerával csináltam volna?
Hogyan lehet ingyen csinálni facebookos alkalmazást?
Értesz a facebook app-okhoz? PHP-val kéne üzenteket kiírni.
Hogyan lehet felugró facebook ablakot beilleszteni weboldalamra amin kéri, hogy lájkold a FB profilt?
Ha elég jó PHP programozó vagyok, akkor hogyan tudok Facebook-os alkalmazásokat készíteni?
Láttam a videosmart.hu-n hogy a facebook belépéshez használt adatokat összekapcsolják a vsmart bejelentkezésével, és így nem kell külön adatokat megjegyezni. Ezt hogyan lehetne megoldani?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!