Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lett ekkora csöves...

Miért lett ekkora csöves oldal az nCore, hogy szinte már majdnem nyílt regisztráció van, olyan olcsó egy meghívó?

Figyelt kérdés
Elment az agyuk? Vagy mire jó ez? Eddig egy nívós oldal volt, ahová akárki nem kerülhetett be. Aztán a pénzéhes tulajok eladták a Talalka.hu nevű mocskos maffiacégnek, akik még pénzéhesebb módon SMS regisztrációt csináltak az oldalra. Most meg két hét alatt majdnem 100 ezer új tagja lett az oldalnak, teljesen lerombolva ezzel a színvonalat a nevetséges, 50 pontos, korlátlan meghívók miatt. Mi oka van ennek a nagy felhasználói szám növelésnek? Én csak egy dologra tudok tippelni: arra, hogy fizetőssé fogják részben tenni az oldalt, s ehhez jól fog jönni 300 ezer birka. Gondolom, majd korlátozni fogják a letöltést, de ha küldesz SMS-t, akkor nem lesz limit. Mint ahogy a meghívókkal is csinálták.
2012. júl. 2. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonlón gondolkoztam én is. Bár sokakat kitiltanak majd hamar, mert arra nem képesek, hogy regisztrációnál a szabályzatot elolvassák és ez az oldal is állandóan tele van nCore-os kérdésekkel.
2012. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg szar. A Facebookon azt tárgyalgatják a 12 éves kis vérpistikék, hogy már a saját anyjuknak is van "enkórja". Szóval no comment a színvonal
2012. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gondolom minél többen vannak, annál nagyoss az esélye hogy valaki támogatást ad. és speciel leszarom hogy + 100 000 tag lett az oldalon
2012. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ezt megtennék, abból a 300ezerből gyorsan 30ezer lenne, aztán 3ezer...

Senki nem fizetne érte mikor van még egy rakat más ingyenes oldal is.

Amúgy én sem értem mire volt ez jó, de amíg nem érzem hátrányát nem érdekel.

2012. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
sz4intam az ncore egy nagy csalás alapbol is de én ingyen torrentezek
2012. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy csalás? Ezt kifejtenéd bővebben?
2012. júl. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Milyen "színvonalromlás"-ról beszélsz?Több userrel több egyedi cucc lesz meg több seeder, a torrentek ugyanúgy moderálva lesznek.

Vagy az a bajod, hogy már nem érzed magad elég 1337-nek?

2012. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!