Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Mit tegyek ha elfelejtettem a TP-LINK routerhez tartozó hálózati biztonsági kulcsot?

Mobilról szeretnék felcsatlakozni, de amikor a jelszót kéri nem tudok belépni. Az asztali gépemről fel tudok menni, de nem tudom hol találhatom meg, hogy mi a jelszó.

Kérdések hasonló témákban: internet, router, jelszó, kulcs, modem, biztonsági, wifi

2012. júl. 14. 20:05  Privát üzenet  

A válaszok

Windows 7 alatt: Vezérlőpult-> Hálózat és internet -> Hálózati és Megosztási központ -> Adapterbeállítások (Bal kéz felől)-> Vezeték nélküli adapteredre dupla katt -> Megjelenő ablakban középen Vezeték nélküli tulajdonságok -> Megjelenő ablakban fent Biztonság fül -> Középtájon "Karakterek megjelenítése"

XP alatt: Start-> Hálózati kapcsolatok -> Vezeték nélküli hálózati adatper dupla katt -> Előnyben részesített hálózatok -> Kiválasztod ami kell -> Tulajdonságok -> és ott a jelszó :)

Remélem segítettem :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. júl. 14. 21:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy sikerült megtalálnom (bár nem az eredeti úton, mert nem találtam a hálózati kapcsolatokat a start után, csak a keresőben), de amikor a jelszóhoz érek a helyén csak fekete pontokat látok.

# 2/4Időpont 2012. júl. 15. 13:59 Privát üzenet
DE én ezzel a készülékkel akarom a vezetékes netemet leosztani,nem akarok csatlakozni sehova...

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2012. okt. 15. 23:17 Privát üzenet
Hargitai János nevű felhasználó válasza:

szerintem az is jó ha reseteli a routert, ha az visszatér a gyári beállításokhoz akkor újra meghat valami jelszót.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2014. okt. 14. 20:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a Hálózat Biztonsági kulcsa? Linksys wrt120n (elfelejtettem, honnan tudhatom meg? )
Elővettem a régi Nokia 3410-es telefonom és szeretném beüzemelni de elfelejtettem a billentyűzár kódot amit még anno megadtam. Működnek ezek az imei alapján feltört biztonsági...
Elfelejtettem a Facebook jelszómat! Gondoltam semmi gond, ott az "elfelejtette jálszavát? " lehetőség! Csakhogy! Bárhogyan próbálkozom, nem kapom meg a címemre a biztonsági...
S. O. S! Elfelejtettem a Gmail címem jelszavát. Vártam 24 órát a kérvényezés után, de sehol sem látok n itt megválaszolandó biztonsági kérdést. Hogy tudok akkor belépni a fiókomba?
SEGÍTSÉG! A facebook-on beállítottam, hogy nem kérek biztonsági kódos alkalmazást. Elfelejtettem a jelszavam, és nem küldenek addig újat, amég be nem írom a doboz szövegét, hogy állíthatnám vissza?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!