Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha elfelejtettem a...

Mit tegyek ha elfelejtettem a TP-LINK routerhez tartozó hálózati biztonsági kulcsot?

Figyelt kérdés
Mobilról szeretnék felcsatlakozni, de amikor a jelszót kéri nem tudok belépni. Az asztali gépemről fel tudok menni, de nem tudom hol találhatom meg, hogy mi a jelszó.

2012. júl. 14. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Windows 7 alatt: Vezérlőpult-> Hálózat és internet -> Hálózati és Megosztási központ -> Adapterbeállítások (Bal kéz felől)-> Vezeték nélküli adapteredre dupla katt -> Megjelenő ablakban középen Vezeték nélküli tulajdonságok -> Megjelenő ablakban fent Biztonság fül -> Középtájon "Karakterek megjelenítése"


XP alatt: Start-> Hálózati kapcsolatok -> Vezeték nélküli hálózati adatper dupla katt -> Előnyben részesített hálózatok -> Kiválasztod ami kell -> Tulajdonságok -> és ott a jelszó :)


Remélem segítettem :)

2012. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy sikerült megtalálnom (bár nem az eredeti úton, mert nem találtam a hálózati kapcsolatokat a start után, csak a keresőben), de amikor a jelszóhoz érek a helyén csak fekete pontokat látok.
2012. júl. 15. 13:59
 3/4 anonim válasza:
47%
DE én ezzel a készülékkel akarom a vezetékes netemet leosztani,nem akarok csatlakozni sehova...
2012. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hargitai János válasza:
szerintem az is jó ha reseteli a routert, ha az visszatér a gyári beállításokhoz akkor újra meghat valami jelszót.
2014. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!