Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy blogot szeretnék készíteni...

Egy blogot szeretnék készíteni. Ötleteket tudtok adni?

Figyelt kérdés

Régóta tervezgetek blogkészítést, nagyon jártas nem vagyok a témában. Elgondolkoztam azon, hogy mit lehetne blogtémának kitalálni, csak hát nincsenek fantáziadús ötletek.

Az érdekelne igazán, hogy mivel fognám meg az embereket.Szerintetek milyen egy jó blog ? Ti mit néznétek szívesen? Perverz gondolatokat mellőzzétek!!

Egy olyan blogon gondolkodom amit minden nap lehet olvasni, amit nem ununk meg 2 nap után. Egy nagyon érdekes dolognak szeretnék nekiállni!


UI:

Azt kérném hogy barmit írjatok.pl: Természet és ha természetet írjátok, akkor miért és mit néznél azon ! Ja és még azt hogy én magam szeretném a képeket készíteni, tehát nem tok egy elefántot lefotózni, max az állatkertben ! De BÁRMIT amit lehet ! Köszi előre is!



2012. júl. 26. 11:22
 1/9 anonim válasza:

Én tájképeket szívesen nézek, igaz, inkább csak akkor, ha tényleg profi fotók.

Csinálhatnál esetleg könyv/film/zeneajánlókat, az szerintem nagyon jó lehet.

Vagy pl. főzős blogot, kicsit speciálisabb kajákkal, szóval nem azt, hogy hogyan főzől meg egy paprikáskrumplit:D

2012. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :) De ha valakinek van ötlete akkor még írhat/írjon nyugodtan.Úgyis csak akkor kezdem,mikor már sok ötletet kaptam. :D
2012. júl. 26. 11:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Lécci írjatok :/ :D
2012. júl. 26. 12:26
 4/9 anonim válasza:

Forma 1! :D Hogy mit néznék rajta szívesen? MINDENT. Írhatsz a szabályokról, érdekességekről, csapatokról, stb.:)

15/l

2012. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Divat. Ezt csak lányok néznék és csak akkor ha színvonalas. Ahhoz meg elhivatottság és érdeklődés szükséges.

Hírportál a nagyvilágból. Furcsa hírek. pl.: netbúvár olyan cikkeket adnak le néha.. Meghökkentő, nem is hinné az ember mennyi beteg gyilkos garázdálkodik a nagyvilágban.

Tudományos fejlesztések. Rengeteg embert érdekelnek az új vívmányok, felfedezések. Még engem is.


Csak azt nem értem, hogy akarsz blogot írni.. Ahhoz komoly elhivatottság kell és óriási érdeklődés a téma iránt. Olyan munkákat kell kiadnod a kezeid közül amelyeket a témához értők is szívesen elolvasnak.

De ha ahhoz sincs kreativitásod, hogy kitalálj egy témát ami neked és sok embernek is tetszik, akkor mind ezt, hogy szeretnéd létrehozni??

2012. júl. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Arról írj blogot,hogy hogy lehet meggazdagodni,vagy hogy lehet boldogulni a mai világban,vagy hogy lehet megélni 47 ezer Ft-ból.
2012. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,de én nekem fogalmalmam sincs mennyit ér az a 47 ezer forint,mert én nem vagyok Magyarországi. :D
2012. aug. 9. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Írjál az élményeidről, mármint amik történnek veled. Én is az élményeimről írok.
2012. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Írj a szexuális élményeidről!:)
2012. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!