Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudnék csinálni, hogy a...

Mit tudnék csinálni, hogy a youtube ne tiltsa le néhány videómat bizonyos országokba?

Figyelt kérdés

Pl. kiírja ezt:

A videó tartalmazhatja a következő jogvédett tartalmat:

"Egyesült Hangok-Magyarország", hangrögzítés kezeli:

SME


és Németországba letiltotta a videót. Miét van ez és mit csinálhatnék vele?


2012. aug. 10. 21:21
 1/3 anonim válasza:
Ne használj jogvédett zenéket, vagy bevágásokat. ha mégis, akkor legyen írásos engedélyed. Sajnos más megoldás nincs, és ha egyszer buktál egy ellenőrzést, akkor onnantól jobban oda is figyelnek rád.
2012. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem használok olyat. Esetleg lehet a végére bevágott 3 másodperc jogvédett, de elolvastam és azt írja a youtube, ha csak elhanyagolható mennyiséget tartalmaz a videóm a jogvédett tartalomból, az nem baj. Ezért nem értem. Meg azt sem, hogy miért pont Németországban lett letiltva? Ha sérti a jogokat (de egyébként nem sérti) miért nincs minden országban letiltva?
2012. aug. 10. 22:27
 3/3 anonim válasza:
Nekem is két videóm le van tiltva. És német.o.ban
2015. márc. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!