Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak? Nem magyar a...

Mit csináljak? Nem magyar a google chrome, pedig a beállításoknál minden magyarul van írva.

Figyelt kérdés
Egy számítógép újra telepítés után letöltöttem a google chrome-ot,és észre vettem,hogy valami nem stimmel.Ott fölül se magyar a You,search,Image,maps,Translate stb helyett az kellene lenni,hogy Te,Képek,Térkép stb.És azt is észre vettem hogy nem igazán ad ki magyar találatokat,csak ha konkrétaat leirok egy magyar szót.Az újra telepítés előtt,sokkal több magyar találatot adott ki bármit is irtam be. Ja és a térképre ha rámegyek ott is Budapesti utca nevek angolul vannak leirva,de ha rá közelitek,egyből magyarul lessz irva az utca név :/ Segitsen valaki légyszi
2012. aug. 22. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csavarkulcs alatt/Beállítások/Nyelvek. Itt állítsd be magyarra.
2012. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ott az áll,hogy magyar
2012. aug. 22. 23:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Távolítsd el, és telepíts egy másikat.
2012. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy melyik mappában van :S Segíts :D
2012. aug. 22. 23:36
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy kell letörölni a google chrome-ot?
2012. aug. 22. 23:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult-Programok és Szolgáltatások (Win 7 alatt ez de Xp alatt nem tudom, még sohase használtam XP-t)
2012. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/Programok telepítése, törlése. XP-ben így van.
2012. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs ott. Valószinű azért,mert rosszul telepítettem újra a gépet :/ a D.meghalytóban ugyanúgy megvannak a programok mint telepítés előtt
2012. aug. 23. 23:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Google Chrome alapból EGY fiókra telepíthető, ha KETTŐRE akarod (van saját fiókod és másik meghajtóról éred el) és az első Chrome változatot töltötted le, nem tudod megosztani. Keresd meg itt: Rendszergazda, Document and Settings, Asztal.
2012. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én júniusban úgy telepitettem újra, hogy csak a C-re tettem fel a Windows-t, D-n maradtak a saját cuccok. Azóta én sem tudom megosztani a Chrome-t, külön tettem fel a két fiókra. Nincs vele gond, működik.
2012. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!