Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennyire kiment az MSN a divatból?

Ennyire kiment az MSN a divatból?

Figyelt kérdés
Mindent átvesz a fészbuk cset? Ti mit gondoltok erről? Köszönöm, ha leírod a véleményed!
2012. aug. 25. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Én még mindig használom.De logikus hogy ahol a legtöbb elérhető személy van ott keresgélsz.(egy f@szbook gyűlölő)
2012. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Én pl.rendszeresen használom.Sokkal jobb ha mondjuk beszélgetés közben képeket is akarsz cserélgetni.
2012. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is kezdem utálni a fészbukkot, mert semmi értelmes nincs rajta, csak magamutogató pláza pitsák-.-
2012. aug. 25. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy miért lett divat gyűlölni a fb-t?
2012. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
A sok tinédzser miatt akik osszák meg a sok hülyeségüket. Mert elég sok ember unja a Facebookos tiniket.
2012. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bár én azért használom Facebook oldalt, mert vannak emberek akiket máshogy nem érek el.


Személy szerint én ezeket használom:

- IceChat (Irc) [link]

- Steam [link]

- Pidgin (Xfire plugin és Facebook plugin) [link]

- Skype [link]

2012. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is utálom, hogy amióta népszerű lett a Fb, azóta mindenit csak ott lehet már elérni, akárhányszor felmegyek msn-re alig van fenn 1-2 ember.
2012. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát. A Facebook-os p*k oszthatják a hülyeségeiket, nekem egy ilyen ismerősöm sincs, tehát soha nem tudom meg, mit osztogatnak meg. Aki mégis ilyet tesz, annál egyszerűen megmondom, hogy nem szeretném a hozzászólásait a továbbiakban olvasni.


Az MSN egy dolog miatt ment ki a divatból (szerintem). Nincs hivatalos mobil alkalmazás, ami MSN fiókot kezel. És ha nincs okostelefonos app, akkor kimegy a divatból, mert a chat-elős emberek akkor is igénylik a használatát, amikor nem egy számítógép előtt ülnek. Ezt a facebook, a gtalk, a skype és még a steam is tudja. A Microsoft meg majd a windows telefonokon megoldja...

2012. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, miért let divat használni a facebookot az msn helyett. MSN-en azt vettél fel, akit akartál, kettesben tudtatok lenni, nagyobb méretű volt, olyanná formáztad, amilyenné akartad, kamerával is könnyen működött stb. Nem értem, miért szűnt meg. Skype-on is alig van valaki, szinte senki. Az emberek megunták az egymással való kommunikációt.
2014. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!